Наведено методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Технічне використання суднових технічних засобів". Призначено для студентів денної та заочної форм, які навчаються за спеціальністю 271 "Річковий та морський транспорт" спеціалізації "Експлуатація суднових енергетичних установок", а також для студентів спеціальності 135 "Суднобудування" спеціалізації "Експлуатація, випробування та монтаж суднових енергетичних установок", які вивчають дисципліну "Основи технічної експлуатації СЕУ".

Долганов, Ю. А. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Технічне використання суднових технічних засобів" / Ю. А. Долганов, Б. М. Личко. – Миколаїв : НУК, 2018. – 80 с.