Удосконалення механізмів управління знаннями в освітніх проектах

Гайченко, А. О.
Haichenko, A.

Гайченко А. О. Удосконалення механізмів управління знаннями в освітніх проектах; 122 «Комп’ютерні науки» освітньої програми «Управління проектами»; Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та управління проектами, Кафедра Управління проектами; к.т.н., доцент Чернова Л. С.; місто Миколаїв; 2022 рік; 86 сторінок. Предметом розробки є система обліку успіхів учнів на основі бально-рейтингової системи. Метою роботи є аналіз структурних ефектів та властивостей на основі розробки власної програми, які можуть бути отримані під час виконання роботи. У даній роботі описано результати проектування та програмної реалізації універсальної системи обліку успішності, яка дозволяє на основі узагальненої уніфікованої математичної моделі сформувати бально-рейтингову систему, яка може задовольнити потреби всіх учасників навчального процесу.

Гайченко, А. О. Удосконалення механізмів управління знаннями в освітніх проектах = Improvement of knowledge management mechanisms in educational projects : магістерська робота ; спец. 122 "Комп’ютерні науки" / А. О. Гайченко ; наук. кер. Лб. С. Чернова. – Миколаїв : НУК, 2022. – 129 с.

оцінка успішності навчання, бальна система оцінки, комп’ютерно-навчальні програми, електронний навчальний посібник, освітній простір, 122 "Комп’ютерні науки", assessment of learning success, scoring system, computer-learning programs, electronic study guide, educational space