Check Your English for Computing

Наведено комплекс тестів з англійської мови метою яких є формування у студентів загальних і професійно-орієнтованих комунікативних мовленнєвих компетенцій (лінгвістичної, соціолінгвістичної та прагматичної) для забезпечення їхнього ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі; а також сприяння розвитку здібностей до самооцінки та здатності до самостійної роботи, що дозволятиме студентам продовжувати навчання в академічному та професійному середовищі як під час навчання у ВНЗ, так і після отримання диплома про вищу освіту. Призначено для студентів спеціальностей 121 – Інженерія програмного забезпечення; 122 – Комп'ютерні науки та інформаційні технології; 123 – Комп'ютерна інженерія; 125 – Кібербезпека, а також читачів, які цікавляться комп'ютерними науками.

Кириченко, С. В. Check Your English for Computing [Електронний ресурс] : зб. тестів з англ. мови : метод. рек. : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / С. В. Кириченко. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.