Управління змістом та комунікаціями в інноваційних проектах суднобудування

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020

Автори

Кондратьєв, Ю. Ю.
Kondratiev, Yurii

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Розвиток суднобудування є для будь-якої країни показником її науково-технічного розвитку та промислового потенціалу. В суднобудуванні окремо слід виділити напрямок малотоннажного суднобудування, що має ряд відмінностей від традиційного суднобудування та є не тільки наукомістким, а й інноваційним. Актуальність теми полягає у значущості суднобудування в цілому та малотоннажного суднобудування зокрема для економіки України, стан в якому перебуває вітчизняне малотоннажне суднобудування та необхідність удосконалення існуючих методів та розробки нових моделей управління інноваційними проектами у суднобудуванні.

Опис

Кондратьєв, Ю. Ю. Управління змістом та комунікаціями в інноваційних проектах суднобудування = Content and Communication Management in Innovation shipbuilding projects : магістерська робота ; спец. 073 “Менеджмент“ / Ю. Ю. Кондратьєв ; наук. кер. Т. Г. Григорян. – Миколаїв : НУК, 2020. – 113 с.

Ключові слова

інноваційний проект, суднобудування, моделі управління інноваційними проектами, 073 “Менеджмент“, innovative project, shipbuilding, management models of innovative project

Бібліографічний опис