Бондаренко, М. С.
Шостак, В. П.
Єлеонська, О. С.

Приведені загальні методичні рекомендації до вивчення дисципліни, її структура, зміст дисципліни та рекомендації щодо вивчення її окремих розділів, матеріали тестування. Матеріали можуть бути корисними як для студентів заочної, так і денної форми навчання, що навчаються за спеціальністю «Суднобудування» зі спеціалізацією «Експлуатація, випробування і монтаж СЕУ» та студентів споріднених спеціальностей «Річковий та морський транспорт» тощо.

Методичні вказівки до вивчення дисципліни «Випробування та експлуатація СЕУ» для студентів заочної форми навчання / М. С. Бондаренко, В. П. Шостак, О. С. Єлеонська. – Миколаїв : НУК, 2022. – 98 с.