Сіренко, Ігор Вікторович
Поткін, Олександр Олександрович

Методичні вказівки містять основні вимоги до оформлення курсової роботи та рекомендації щодо написання її теоретичної частини та бізнес-проектування за допомогою програмного комплексу Project Expert 6.1. Призначені для студентів спеціальності "Менеджмент організацій" денної та заочної форм навчання.

Сіренко, І. В. Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Основи менеджменту" для студентів спеціальності 6.030601 "Менеджмент організацій" [Електронний ресурс] / І. В. Сіренко, О. О. Поткін. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2011

менеджмент організацій, програмний комплекс Project Expert, бізнес-проектування, основи менеджменту