Агарін, М. А.

Метою даного дипломного проектування є розробка автоматизованої системи доступу студентів кафедри ІУСТ до розкладу занять з будь якого місця де є підключення до мережі Інтернет. Робота містить 98 сторінок, на яких розміщені 16 рисунків, 7 таблиць, 6 додатків, 7 джерел літератури. Робота виконана українською мовою.

Агарін, М. А. Розробка інформаційної підсистеми "Розклад студента НУК" інформаційної системи кафедри ІУСТ НУК : бакалаврська робота ; спец. 122 "Комп’ютерні науки" / М. А. Агарін ; наук. кер. І. Л. Михелєв. – Миколаїв : НУК, 2022. – 83 с.

системний аналіз, інформаційні управляючи системи та технології, системи управління базами даних, програмне забезпечення, 122 "Комп’ютерні науки", systems analysis, information management systems and technologies, database management systems, software