Економічні розрахунки в природоохоронній діяльності

Рижков, С. С.
Літвак, С. М.
Літвак, О. А.
Гурець, Н. В.

Розглянуто питання, пов'язані з проблемами природокористування і визначення економічного механізму здійснення екологічної політики, а також систему податків за використання природних ресурсів та порушення природного навколишнього середовища згідно з Податковим кодексом України. Викладено методики оцінки економічного збитку від порушення природного середовища. Навчальний посібник спрямований на формування у студентів еколого-економічного світогляду, призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища", і є необхідним при вивченні курсу "Економіка природокористування".

Економічні розрахунки в природоохоронній діяльності : навч. посібник / С. С. Рижков [та ін.] ; НУК ім. адмірала Макарова ; під заг. ред. проф. С. С. Рижкова. – Миколаїв : НУК, 2012. – 192 с. + електрон. копія.

проблеми природокористування, екологічна політика