Сокол Ольга Володимирівна

Методичні вказівки є організаційно-методичним документом, що визначає порядок і методику виконання студентами практичних та самостійних робіт з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання. Методичні вказівки схвалено методичною радою Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК ім. адм. Макарова і затверджено як організаційно-методичні вказівки для студентів НУК ім. адм. Макарова всіх спеціальностей. Призначено для студентів закладів вищої освіти усіх спеціальностей, які вивчають дисципліну «Фізичне виховання», а також для викладачів цих дисциплін.

Сокол, О. В. Щоденник до виконання практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» для спеціального медичного відділення під час дистанційного навчання : метод. вказівки / О. В. Сокол. – Миколаїв : НУК, 2023. – 60 с.