Голіков, Володимир Іванович
Голіков, Іван Володимирович

Методичні рекомендації складені відповідно до програми курсу "Інформаційні системи в менеджменті" для студентів напряму 0502 "Менеджмент" спеціальності 8.050201 "Менеджмент організацій". Наведено опис восьми лабораторних робіт. Кожна лабораторна робота припускає вивчення теоретичного матеріалу та практичну частину. Теоретичний матеріал розглядає основні положення, які пов'язані із використанням інформаційних систем у менеджменті. Практична частина містить описи та порядок виконання лабораторних робіт. Рекомендації включають завдання для лабораторних занять і самостійної роботи, контрольні питання до кожної лабораторної роботи, список рекомендованої літератури.

Голіков, В. І. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи в менеджменті" для студентів напряму 0502 "Менеджмент" спеціальності 8.050201 "Менеджмент організацій" [Електронний ресурс] / В. І. Голіков, І. В. Голіков. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2010.

інформаційні системи в менеджменті, менеджмент організацій, менеджмент, комп'ютерні інформаційні системи, управління підприємствами