Дубинський, О. Ю.
Ломжець, Ю. В.
Ломакіна, О. А.

Методичні вказівки складено з урахуванням сучасних правил та вимог до написання магістерських робіт. Наведено основні правила з оформлення і друку отриманих досліджень та відображено вимоги до публічного захисту магістерських робіт на кафедрі адміністративного та конституційного права і кафедри морського та господарського права. Викладено цілі і завдання магістерської роботи, вимоги до її змісту та оформлення, положення про академічну доброчесність і запобігання плагіату, а також умови допуску до захисту і порядок захисту. Призначено для студентів Факультету морського права.

Дубинський, О. Ю. Методичні вказівки до виконання магістерських робіт студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" спеціальності 081 "Право" / О. Ю. Дубинський, Ю. В. Ломжець, О. А. Ломакіна. – Миколаїв : НУК, 2020. – 44 с. + електрон. копія. – (Методичні вказівки).