Мета курсу полягає в тому, щоб студенти опанували основні поняття журналістики, реклами та піару. Завдання дисципліни полягає у формуванні в студентів професійної відповідальності за інформацію, моральних засад журналістської праці, глибокого розуміння принципів, функцій діяльності ЗМІ, норм професійної етики, а також – стійкої світоглядної позиції, національнодуховних переконань, державницького мислення, вдосконаленнятворчої обдарованості, інтелектуальних здібностей.

Гінкевич, О. В. Вступ до спеціальності: навч.-метод. посібник для студентів денної форми навчання у галузі знань 06 «Журналістика», спеціальності 061 «Журналістика, реклама і PR», освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» / О. В. Гінкевич, Н. Г. Клименко. – Миколаїв : НУК, 2022. – 35 с.

реклама, журналістика, тележурналістика, радіожурналістика, журналістська майстерність, зв’язки з громадськістю, вміння, навички, інтерв’ю, масова комунікація, інформація