Завдання для самостійної роботи студентів із розвитку навичок усного мовлення

Мочалова, Н. С.
Mochalova, N. S.

У статті проаналізовано типи завдань для самостійної роботи з розвитку навичок усного мовлення. Запропоновано завдання для роботи над автономними висловлюваннями та формування мовленнєвої компетенції
The article touches upon several types of tasks for self-study students’ work in developing communication skills. Self-study tasks for independent speaking and communicative competence forming were introduced.

Мочалова, Н. С. Завдання для самостійної роботи студентів із розвитку навичок усного мовлення / Н. С. Мочалова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2010. – Вип. 3. – С. 64–66.

самостійна робота, мовленнєва компетенція, види мовленнєвої діяльності, self-study work, communicative competence, speech activities

Зібрання