English for Ecologists

Міняйлова, А. В.
Шляхтіна, О. С.

У посібнику наведено вправи та оригінальні тексти за професійною тематикою, спрямовані на формування і розвиток у студентів спеціальності 101 "Екологія" навичок усного та писемного мовлення, читання наукової та довідникової літератури за фахом, презентації результатів наукових робіт на міжнародних конференціях, ведення наукових дискусій англійською мовою. Навчальний посібник розроблений як основний курс дисципліни "Іноземна мова" (за професійним спрямуванням, англійська) і призначений для студентів спеціальності 101 "Екологія".

Міняйлова, А. В. English for Ecologists : навч. посібник з англ. мови для студентів спец. 101 "Екологія" / А. В. Міняйлова, О. С. Шляхтіна. – Миколаїв : НУК, 2020. – 140 c. + електрон. копія. – (Навчальні посібники). – Англ. мовою.