Проектування пристроїв та систем управління

Кондратенко, Юрій Пантелійович
Козлов, Олексій Валерійович
Герасін, Олександр Сергійович

Подано індивідуальні завдання для практичних занять та самостійної роботи студентів, що вивчають дисципліну "Проектування пристроїв та систем управління". На основі даних завдань студенти повинні набути навичок розробки окремих елементів та систем управління різнотипними технологічними об'єктами засобами спеціалізованого програмного забезпечення Simulink пакету прикладних програм MatLab. Призначено для студентів спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно- інтегровані технології", які вивчають дисципліну "Проектування пристроїв та систем управління".

Кондратенко, Ю. П. Проектування пристроїв та систем управління [Електронний ресурс] : метод. вказівки : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / Ю. П. Кондратенко, О. В. Козлов, О. С. Герасін. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

проектування пристроїв