Ломжець, Ю. В.
Lomzhets, Y.

Розглядається природа, функціональні особливості парламентаризму як соціально-політичного інституту, аналізуються основні напрямки діяльності парламенту шляхом аналізу його функцій і структурних елементів. Даний аналіз проводиться через призму теорії влади. Особлива увага приділяється структурі і функціям парламенту.

Ломжець, Ю. В. Парламентаризм як особливий соціально-політичний інститут сучасного цивілізованого суспільства = Parliamentarism as a special socio-political institutions of modern civilized society / Ю. В. Ломжець // Гілея : наук. вісн. – Київ : Гілея, 2010. – Вип. 34. – С. 356–364.

парламентаризм, парламент, розподіл влади, форма правління, партія, фракція, parliamentarism, parliament, separation of powers, polity, party, fraction