2022-09-14

Ткач, Михайло, Романович
Ошовський, Віктор, Якович
Іодловський, Володимир Іванович

В методичних вказівках приведені нормативні і науково-методичні рекомендації щодо виконання магістерської роботи за освітньо-професійною програмою підготовки “Магістр” для студентів спеціальності 131 – “Прикладна механіка” щодо спеціалізацій «Технології машинобудування» та «Технології енергетичного машинобудування». Методичні вказівки призначені для ознайомлення студентів зі структурою, змістом, тематикою та методикою виконання і оформлення випускних магістерських робіт. Приведені рекомендації дозволять студентам на основі знань і умінь отриманих при вивченні дисциплін освітньо-професійної програми та відповідних наукових, методичних, нормативних та інших інформаційних джерел виконати випускну магістерську роботу.

Ткач М.Р., Ошовський В.Я., Іодловський В.І. Методичні вказівки до виконання магістерської роботи за освітньо-професійною програмою спеціальності 131 «Прикладна механіка». Спеціалізації: «Технології машинобудування», «Технології енергетичного машинобудування». Рекоменд. наук.-метод. радою ПФ НУК 25.06.2018р., прот. №10. Первомайськ : ПФ НУК, 2018. 24 с.

методичні вказівки, магістерська робота, технології машинобудування, технології енергетичного машинобудування