Методичні вказівки до самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Міжнародна економіка» для студентів денної та заочної форм навчання

Дюндін, Валерій Дмитрович
Дюндіна, Наталія Леонідівна
Ломоносов, Анатолій Вадимович

Наведено перелік тем лекційного матеріалу, тем і питань практичних занять, інші матеріали щодо підготовки до підсумкового модульного контролю та іспиту з дисципліни, систему контролю успішності, а також список рекомендованої літератури. Призначено для студентів четвертого курсу денної та заочної форм навчання, що навчаються за напрямом підготовки 030504 "Економіка підприємства", 051 "Економіка", галузь знань 05 "Соціальні та поведінкові науки".

Дюндін, Д. В. Методичні вказівки до самостійної та індивідуальної роботи студентів з дисципліни "Міжнародна економіка" / В. Д. Дюндін, Н. Л. Дюндіна, А. В. Ломоносов. – Миколаїв : НУК, 2019. – 34 с.

світовий ринок, інвестиції, трудова міграція, валютна система, платіжний баланс, глобалізація