Звіт про роботу Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК та директора ННГІ НУК Бобіни О. В. у 2011-2016 рр.=The materials to history of the humanitarian institute of NUS

Бобіна, О. В.
Bobina, O. V.

Історія вищих навчальних закладів є частиною історії освіти. Автор описує основні події історії Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК в 2011−2015 рр.
The history of education establishment is a part of education history. The author describes the main events of history of educational and scientific humanitarian institute of NUS in 2011-2015. The material is important for the history of NUS and ERIH.

Бобіна, О. В. Звіт про роботу Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК та директора ННГІ НУК Бобіни О. В. у 2011-2016 рр. / О. В. Бобіна // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2016. – Вип. 9. – С. 93– 97.

історія, гуманітарний інститут, НУК, Миколаїв, history, humanitarian institute, NUS, Mykolaiv

Зібрання