Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з теорії механізмів і машин

Кіпрєєв, Юрій Миколайович
Іванов, Дмитро Юрійович

Подано методику виконання лабораторних робіт з теорії механізмів і машин. Наведено найбільш поширені роботи: структурний аналіз та синтез плоских механізмів, кінематичне дослідження важільних механізмів, визначення інерційних характеристик механізмів. Викладено скорочені теоретичні відомості, описи лабораторного обладнання, порядок виконання робіт, а також контрольні запитання до кожної з робіт. Призначені для студентів машинобудівного інституту.

Кіпрєєв, Ю. М. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з теорії механізмів і машин / Ю. М. Кіпрєєв, Д. Ю. Іванов. - Миколаїв : НУК, 2007. - 44 с. + ел. копія.

методичні вказівки, теорія механізмів і машин, механіка і конструювання машин, плоскі механізми, важільні механізми, інерційні характеристики механізмів