Овсянко, Г. В.
Кириченко, С. В.

Пропонований посібник складається з 17 розділів, англійського глосарія та українсько-англійського словника найуживаніших виразів та психологічних термінів. Кожний розділ містить базовий текст професійного спрямування, активний вокабулярій, комплекс лексичних вправ на засвоєння нового матеріалу, вправи комунікативного характеру для розвитку навичок усного мовлення, вправи на переклад та реферування уривків текстів професійної тематики англійською мовою. Матеріал дібрано відповідно до навчальної програми для студентів, які навчаються за спеціальністю «Психологія».

Овсянко, Г. В. English for Psychologists : посібник з англійської мови для студентів 1 та 2 курсу спеціальності «Психологія» / Г. В. Овсянко, С. В. Кириченко. – Миколаїв : НУК, 2021. – 128 с.