Яглицький, Юрій Костянтинович
Yahlytskyi, Yurii

Наведено організацію і розподіл навчального часу, тематику лекційних занять, методичні рекомендації щодо підготовки до практичних занять і плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, системи поточного та підсумкового контролю знань, список рекомендованої літератури та електронних джерел. Призначено для студентів галузі знань 13 "Механічна інженерія", спеціальності 135 "Суднобудування", освітньо-професійних програм "Суднокорпусобудування", "Кораблі та океанотехніка", "Судноремонт та технічне обслуговування флоту", "Яхти та судна для водного туризму".

Яглицький, Ю. К. Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни "Сучасні програмні продукти в суднобудуванні" для студентів денної форми навчання / Ю. К. Яглицький. – Миколаїв : НУК, 2019. – 20 c.

автоматизовані системи, проектно-конструкторські завдання, каркасне моделювання, поверхневе моделювання, твердотільне моделювання