Удосконалення управління мотиваційним механізмом вищого навчального закладу

Гомелько К. В. "Удосконалення управління мотиваційним механізмом вищого навчального закладу" – Рукопис. Випускна робота на здобуття ступеня "магістр" за спеціальністю "Менеджмент". – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2023. Кваліфікаційна робота присвячена удосконаленню управління мотиваційним механізмом вищого навчального закладу. В роботі розглянуто теоретичні підходи до процесу мотивації, основні підходи до мотиваційного механізму, управління трудовим потенціалом. Розглянуто організаційно-управлінську характеристику МКУ ім. П. Орлика. Розглянути основні методи реалізації системи мотивації праці в вищому навчальному закладі. Виявлено напрямки підвищення ефективності системи мотивації вищого навчального закладу, визначено методи, які будуть здатні підвищити стимулювання працівників в вищому навчальному закладі.

Гомелько, К. В. Удосконалення управління мотиваційним механізмом вищого навчального закладу = Improvement of Management in a Higher Educational Institution : магістерська робота ; спец. 073 ''Менеджмент'' / К. В. Гомелько ; наук. кер. Н. П. Тубальцева. – Миколаїв : НУК, 2023. – 67 с.

мотивація, управління, персонал, потреби та мотиви, 073 ''Менеджмент'', motivation, management, personnel, needs and motives