Ткаченко, Станіслав Григорович
Хоменко, Вікторія Станіславівна
Авдюнін, Роман Юрійович

Методичні вказівки мають на меті ознайомити студентів з основами комп’ютерного проектування, в основу якого покладено створення моделей конструктивних схем окремих вузлів двигуна, моделей розрахунків деталей на міцність, а також процесів, які відбуваються в циліндрі ДВЗ і в системах, які обслуговують двигун. В даних методичних вказівках в якості прикладу наведена конструктивна модель циліндро-поршневої групи двигуна, а також модель процесів, які відбуваються в циліндрі двигуна. Це показує, як створюються моделі, які в подальшому впливають на якість проектування двигунів. Призначені для студентів Херсонської філії НУК, які навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння»).

Вибір раціональних співвідношень розмірів деталей та розрахункове дослідження процесів двигуна за допомогою методів комп’ютерного проектування : метод. вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Основи комп’ютерного проектування ДВЗ» студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння») денної та заочної форм навчання / С. Г. Ткаченко, В. С. Хоменко, Р. Ю. Авдюнін. – Миколаїв : Видав. Торубара В. В., 2016. – 32 с.

конструктивна модель ЦПГ, S/D, камера згоряння, питома поверхня охолодження, оптимізація, ітерація