Безпека морського судноплавства

Пирисунько, Максим Андрійович
Шалапко, Денис Олегович
Максимов, Віталій Іванович

Методичні вказівки містять систему єдиних вимог, роз'яснень і рекомендацій щодо виконання, визначення її структури, змісту, обсягів, а також встановлюють обов'язкові для виконання вимоги до змісту та оформлення самостійної роботи. Призначені для студентів спеціальності 135 "Суднобудування" спеціалізації "Суднові енергетичні установки і устаткування" з метою раціональної та ефективної організації процесу виконання самостійної роботи.

Пирисунько, М. А. Безпека морського судноплавства : метод. вказівки до самостійної роботи для студентів спеціальності 135 "Суднобудування" спеціалізації "Суднові енергетичні установки і устаткування" / М. А. Пирисунько, Д. О. Шалапко, В. І. Максимов. – Херсон : ХФ НУК, 2016. – 19 с.

Безпека морського судноплавства