Матеріали до історії Гуманітарного інституту НУК: короткий огляд

Бобіна, О. В.
Bobina, O. V.

Історія вищих навчальних закладів є частиною історії освіти. Автор описує основні події історії Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК. Цей матеріал є важливими для всієї історії НУК і ННГІ
The history of education establishment is a part of education history. The author describes the main events of history of educational and scientific humanitarian institute of NUS in 2011-2015. The material is important for the history of NUS and ERIH.

Бобіна, О. В. Матеріали до історії Гуманітарного інституту НУК: короткий огляд = The materials to history of the Humanitarian institute of NUS: shot review / О. В. Бобіна // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2018. – Вип. 11. – С. 5–7.

історія, гуманітарний інститут, НУК, Миколаїв, history, humanitarian institute, NUS, Mykolaiv

Зібрання