Черницький, В. Б.
Chernytskyi, V.
Movchan, L.
Yehanova, L.

Актуальність проекту базується на намаганні сформувати загальноосвітнє й наукове дидактичне середовище у ЗВО України, та зокрема НУК, з метою його скорішого приєднання до євроінтеграційних процесів на основі спільних критеріїв і стандартів у цій сфері в масштабах усього континенту. Основні складові досягнення цієї мети полягають у розробці наступних підсистем забезпечення: адміністративної, навчальної, методичної, координаційної та інформаційно-презентаційної. Сформульовані рекомендації щодо впровадження моделі двомовного навчання були закладені в основу змісту й методики дисциплін, провести експертизу підготовлених навчальних матеріалів та апробувати модель в студентських групах першого курсу НУК.
The project significance is based on the efforts to form general didactic environment of bilingual studies at Ukrainian universities and institutes, and at NUS in particular, aiming at its early joining the Eurointegration processes on the grounds of the mutual criteria and standards in this field within the scale of the wole continent. The main constituents of achieving this goal lie in the development of the following provision subsystems: administrative, teaching, technique, coordination and information-presentation ones. The formulated recommendations concerning the implementation of the bilingual learning model formed the fundamentals of the contents and methodology of the disciplines prepared for teaching, carry on an expertise of the elaborated materials and perform the approbation of the model among the NUS first-year students.

Черницький, В. Б. Проектування моделі білінгвального навчання в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова = Elaboration of bilingual education model at Admiral Makarov National University of Shipbuilding / В. Б. Черницький, Л. С. Мовчан, Л. Л. Єганова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2019. – Вип. 12. – С. 69–82.

двомовне навчання, білінгвальна освіта, CLIL (Content and Language Integrated Learning), підсистеми навчального забезпечення, термінологічний словник-мінімум, глосарій суміжної лексики, bilingual education, CLIL (Content and Language Integrated Learning), subsystems of eduware, terminological minimum dictionary, glossary of adjacent lexics

Зібрання