English Grammar for computer science students

Наведено методичні вказівки з теоретичним матерілом та граматичними вправами з англійської мови. Мета – сформувати у студентів граматичну компетенцію, удосконалити знання та вміння користуватися граматичними ресурсами мови в рамках певної ситуації для забезпечення їхнього ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі; сприяти розвитку здібностей до самооцінки та здатності до самостійного навчання, що дозволятиме студентам продовжувати навчання в академічному та професійному середовищі. Призначено для студентів спеціальностей: 121 – Інженерія програмного забезпечення; 122 – Комп’ютерні науки; 123 – Комп’ютерна інженерія; 124 – Системний аналіз; 125 – Кібербезпека; 126 – Інформаційні системи та технології, а також читачів, які цікавляться комп’ютерними науками.

Кириченко, С. В. English Grammar for computer science students : метод. вказівки з англ. мови / С. В. Кириченко, Г. В. Овсянко. – Миколаїв : НУК, 2021. – 72 с.