Управління системою мотивації в закладі культури

Боришкевич Д. Ю. "Управління системою мотивації в закладі культури" – Рукопис. Випускна робота на здобуття ступеня "магістр" за спеціальністю "Менеджмент". – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, 2023. Кваліфікаційна робота присвячена управлінню системою мотивації в закладі культури. В роботі розглянуто теоретичні та практичні підходи до процесу управління мотивацією на основі Миколаївського академічного обласного театру ляльок. Розглянуто організаційно-економічну характеристику управлінської діяльності аналізованого закладу культури, приведено характеристику управління мотивацією закладу культури. Виявлено напрямки підвищення системи мотивації в закладі культури, визначено стратегічні напрямки підвищення ефективності використання управління мотивації в закладі культури.

Боришкевич, Д. Ю. Управління системою мотивації в закладі культури = Management of the motivation system in a cultural institution : магістерська робота ; спец. 073 ''Менеджмент'' / Д. Ю. Боришкевич ; наук. кер. Н. П. Тубальцева. – Миколаїв : НУК, 2023. – 70 с.

мотивація, винагорода, управління, ефективність, культура, 073 ''Менеджмент'', motivation, reward, management, efficiency, culture