Міняйлова, А. В.
Minyaylova, A. V.

В статті визначені основні принципи діалогу між викладачем і студентом технічного університету та його роль і значущість для гуманістичного виховання студентів технічних університетів
The main principles of the dialogue between a teacher and a student of technical university and its role and meaning for humanistic up-bringing of the technical students are discovered in the article.

Міняйлова, А. В. Діалог між викладачем і студентом як основа гуманістичного виховання студентів технічних університетів / А. В. Міняйлова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2009. – Вип. 2. – С. 91–96.

діалог, гуманістичне виховання, технічні університети, dialogue, humanistic up-bringing, technical universities

Зібрання