Методичні вказівки з дисципліни "Екологічна безпека суднобудування"

Ремешевська, І. В.
Благодатний, В. В.
Титов, С. Д.

Уміщено відповіді на основні питання, пов’язані з визначенням ступеня екологічної безпеки суднобудівного підприємства. Розглянуто особливості впливу технологічних процесів основних виробництв суднобудівного підприємства на навколишнє середовище та наведено алгоритм визначення його значущості. призначені для студентів денної і заочної форм навчання спеціальностей: Екологія та охорона навколишнього середовища, Економіка довкілля і природних ресурсів, Екологічна безпека. Можуть бути використані студентами інших спеціальностей, викладачами вищих навчальних закладів третього-четвертого рівнів акредитації, а також у системі перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Ремешевська, І. В. Методичні вказівки з дисципліни "Екологічна безпека суднобудування" [Електронний ресурс] : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / І. В. Ремешевська, В. В. Благодатний, С. Д. Титов. – Електрон. дані. – Миколаїв : НУК, 2014. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

екологічна безпека, суднобудівне підприємство, екологічний аспект, технологічний процес