Науковий стиль: виклик чи необхідність

Філіппова, Н. М.
Filippova, N. M.

Стаття привертає увагу до однієї з проблем наукового стилю, а саме особливостям писемного спілкування, що може бути корисним для студентів-магістрів, аспірантів і, звичайно, викладачів. Пропонується посібник, в якому представлені основні характеристики наукового функціонального стиля (енциклопедія-хрестоматія) і практичні рекомендації щодо їх використання.
The paper focuses on one of the problems of academic writing which can be helpful for Master’s students, PhD students and teachers. The manual which presents the basic characteristics of academic functional style (encyclopedia reader) and practical recommendations on their application is outlined.

Філіппова, Н. М. Науковий стиль: виклик чи необхідність = Academic style: challenge or necessity / Н. М. Філіппова // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2019. – Вип. 12. – С. 26–28.

науковий функціональний стиль, наукове писемне мовлення, терміни, структура наукового тексту, academic functional style, academic writing terms, academic text composition

Зібрання