Дипломна робота присвячена укладанню електронного посібника та аналізу ролі електронних освітніх ресурсів для навчання дітей з ознаками дислексії англійської мови як іноземної. Основною метою посібника є формування у дітей з дислексією лексичної компетенції англійської мови. Для ефективного вивчення в посібнику використовується таксономія Блума, що також є основою Падагогічного колеса Алана Керрінгтона, застосунки з якого проаналізовано в рамках дослідження. Також у посібнику застосовано метод Я. Чепіги, методики Р. Девіса та Д. Ельконіна. У практичній частині представлено веб-сайт посібника «SentenceFromPhrase». На сайті діти з дислексією зможуть закріпити вивчені лексеми за допомогою вікторини.

Алексєєва, М. А. Розробка методичного посібника «Методи і прийоми роботи з електронними освітніми ресурсами в навчанні англійської мови дітей з ознаками дислексії» = Development of a methodological manual «Methods and techniques of working with digital learning tools in teaching English to children with dyslexia» : магістерська робота ; спец. 035 "Філологія" / М. А. Алексєєва ; наук. кер. Н. С. Мочалова. – Миколаїв : НУК, 2023. – 147 с.

англійська мова, дислексія, електронний освітній ресурс, компетенція, освітня ціль, 035 "Філологія", еnglish language, dyslexia, electronic educational resource, competence, educational goal