Методичні вказівки для самостійного вивчення фразеології англійської мови

Мочалова, Наталія Степанівна

Методичні вказівки покликані допомогти студентам у самостійній роботі над теоретичними та практичними завданнями з фразеології англійської мови. Вказівки складаються з двох розділів теоретичних положень, розділу практичних вправ і завдань, глосарію, ключових термінів та списку рекомендованої літератури. Призначені для студентів третього курсу спеціальності "Прикладна лінгвістика".

Мочалова, Н. С. Методичні вказівки для самостійного вивчення фразеології англійської мови [Електронний ресурс] / Н. С. Мочалова. - Електрон. дан. - Миколаїв : НУК, 2010. - 1 електрон. оптич. диск (DVD-ROM). - Назва з етикетки диска

методичні вказівки, прикладна лінгвістика, фразеологія англійської мови, англійська мова, фразеологія