Семіотико-соціолінгвістичний аспект лінгвістичного аналізу

Філіппова, Н. М.
Снігур, Л. А.

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів спеціальності 7.030505 „Прикладна лінгвістика”. Данні вказівки представляють хрестоматію та систему завдань для самостійної роботи студентів з деяких проблем семіотичного і соціолінгвістичного аналізів.

Філіппова, Н. М. Семіотико-соціолінгвістичний аспект лінгвістичного аналізу : метод. вказівки / Н. М. Філіппова, Л. А. Снігур ; НУК ім. адмірала Макарова. – Миколаїв : НУК, 2007. – 68 с. + електрон. копія.

семіотика, символи, ікони, індекси, означуване, означник, коди, значення і смисл, міфологеми, синтактика, семантика, прагматика, мотивованість знаку, конвенціональність знаку, семіозис, знакова система, потенційна безконечність мовних множин, нечіткість границь мовних множин, умовність знакової системи