Інтелектуальний капітал підприємства

Ломоносов, А. В.
Ломоносова, О. Е.
Житченко, Г. О.

У навчальному посібнику розкрито проблеми теорії і практики формування і управління розвитком інтелектуального капіталу підприємства. Висвітлено сутність інтелектуального капіталу як основного ресурсу суспільства знань. Наведено хар актеристики, структуру і елементи інтелектуального капіталу виробничого підприємства. Розглянуто методи оцінки капіталу і ефективності його використання. Визначено провідну роль закладів вищої освіти у формуванні і нарощуванні інтелектуального капіталу промислових підприємств і суспільства в цілому. Призначено для студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Інтелектуальний капітал підприємства : навч. посібник для студентів ВНЗ / М. А. Коваленко, А. В. Ломоносов, О. Е. Ломоносова, Г. О. Житченко. – Херсон : Олді-плюс, 2019. – 460 с.

Тенденції розвитку світової економіки, Економіка знань, Інтелектуальний капітал, Людський капітал, Методичні підходи до оцінки інтелектуального капіталу, Інтегральна оцінка інтелектуального капіталу підприємства, Trends in the world economy