Щедролосєв, О. В.
Додонова, Г. В.
Мозговий, А. М.

Наведено організацію і розподіл навчального часу, тематику лекційних занять, плани практичних занять, завдання для індивідуальної та самостійної роботи, системи поточного та підсумкового контролю знань, список рекомендованої літератури та джерел. Призначені для студентів другого курсу денної форми навчання, що навчаються за напрямом підготовки 030504 "Економіка підприємства".

Щедролосєв, О. В. Методичні вказівки для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Екологічна етика" для студентів денної форми навчання / О. В. Щедролосєв, Г. В. Додонова, А. М. Мозговий. – Миколаїв : НУК, 2013. – 26 с.

екологічна етика