Дослідження стресостійкості стейкхолдерів закладів фізичної культури і спорту

Савіна, О. Ю.
Шепіль, М. О.
Колоскова, І. В.
Косенчук, В. О.
Бірюк, В. В.
Фаріонов, В. М.
Savina, O. Yu.
Shepil, M. O.
Koloskova, I. V.
Kosenchuk, V. O.

Проведений аналіз теоретичних основ стресостійкості в спорті. Означено поняття стресостійкості спортсменів. Визначені стрес-фактори спортивних проектів. Досліджено механізми формування стресостійкості спортсменів закладів фізичної культури та спорту. Обґрунтовано шляхи зменшення стресостійкості.

Дослідження стресостійкості стейкхолдерів закладів фізичної культури і спорту = Research of stress resistance of stakeholders of physical culture and sports institutions / О. Ю. Савіна, М. О. Шепіль, І. В. Колоскова, В. О. Косенчук, В. В. Бірюк, В. М. Фаріонов // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2022. – Вип. 14. – С. 54–61.

стрес, фактори стресу, стресостійкість, управління стресостійкістю, заклади фізичної культури та спорту, stress, stress factors, stress resistance, stress management, physical culture and sports institutions