Трибулькевич, К. Г.
Trybulkevych, К. Н.

У статті розглянуто особливості студентського самоврядування у період авторитарної педагогіки (1930-1955 рр.). Визначено провідні тенденції і суперечності вітчизняного студентського самоврядування у досліджуваному історичному відрізку
In the article features of student's self-management in the period of authoritative pedagogics (1930-1955) are considered. The main trends and contradictions of the national student self-government in the historical period under study are determined.

Трибульевич, К. Г. Провідні тенденції і суперечності вітчизняного студентського самоврядування у період авторитарної педагогіки з 1930 р. до 1955 р. / К. Г. Трибулькевич // Педагогічні науки : зб. наук. пр. – Херсон : ХДУ, 2017. – № 79. – С. 65–69.

студентське самоврядування, авторитарна педагогіка, вищий навчальний заклад, профспілкова організація, академічна група, student self-government, authoritarian pedagogy, higher educational institution, trade-union organization, academic group

Зібрання