Основні етапи 60-ти річної історії кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

Бобіна, О. В.

Соціально-гуманітарні знання особлива складова інженерної і технічної підготовки. За будь-яких часів майбутні інженери отримували гуманітарні знання. Стаття присвячена основним етапам історії кафедри, яка забезпечувала таку підготовку
Socially-humanitarian knowledge is a special part of engineering and technical preparation. In any time future engineers gain humanitary education. The article is devoted to the main periods of department’s history, which provided such preparation.

Бобіна, О. В. Основні етапи 60-ти річної історії кафедри соціально-гуманітарних дисциплін / О. В. Бобіна // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2009. – Вип. 2. – С. 194–198.

інженер, освіта, гуманітарна освіта, історія, НУК, engineer, education, humanitary education, history, NUS

Зібрання