Достдар, Р. М.
Ломакіна, О. А.
Минькович-Слободяник, О. В.

Навчальний посібник розроблений для студентів магістратури денної та заочної форми навчання спеціальності 081 «Право» Факультету морського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова з метою досягнення всебічного глибокого розуміння природи й сутності договору в приватноправових відносинах, для підготовки до практичної діяльності висококваліфікованих фахівців-юристів, формування творчої особистості майбутніх правознавців. Для отримання студентами практичних навичок пропонується на власний розсуд вирішувати задачі, які представляють собою конкретні справи з практики судів.

Договірне (контрактне) право в сучасному європейському праві : навч. посібник для студентів магістратури (спеціальність «Право») / Р. М. Достдар, О. А. Ломакіна, О. В. Минькович-Слободяник, О. А. Пономаренко ; за ред. Р. М. Достдар. – Миколаїв : НУК, 2021. – 460 с.

договір, свобода договору, умови договору, укладання договору, види договорів