У статті розглянуто оздоровчу ходьбу та біг та їх позитивний вплив на здоров’я людини. Представлені практичні рекомендації провідних фахівців в цій галузі, визначено три напрямки вибору дозування бігових навантажень та виділені основні мотивації людей до занять оздоровчим бігом.

Салтовська, М. Використання засобів оздоровчої ходьби та бігу для фізичного вдосконалення студентської молоді = Use of recreational walking and running for physical improvement of student youth / М. Салтовська, О. В. Сокол // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : Іліон, 2023. – Вип. 16. – С. 45–47.

оздоровча ходьба, біг, види оздоровчої ходьби, стан здоров’я, швидкість, мотивація, improving walking, running, kinds of improving running, state of health, quickness, motivation