Ткаченко, Станіслав Григорович
Авдюнін, Роман Юрійович
Хоменко, Вікторія Станіславівна
Мисько, В’ячеслав Олександрович

У методичних вказівках наведено загальні відомості про дисципліну, зміст лекційних занять з посиланнями на рекомендовану літературу, теми практичних занять, самостійну та науково-дослідну роботу з орієнтовним переліком тематики цих робіт, контрольних питань, перелік завдань для самостійної роботи студентів, поточний і підсумковий модульний контроль успішності, а також список рекомендованої літератури. Призначені для студентів Херсонської філії НУК денної та заочної форм навчання, що здобувають другий (магістерський) освітньо-професійний рівень та навчаються за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння»).

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Теорія робочих процесів двигунів внутрішнього згоряння» для студентів спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння») денної та заочної форм навчання / С. Г. Ткаченко, Р. Ю. Авдюнін, В. С. Хоменко, В. О. Мисько. – Миколаїв : Видав. Торубара В. В., 2017. – 46 с.

ДВЗ, математична модель, структурно-логічна схема, багатозонна модель згоряння ДВЗ, Гріневецький–Мазінг, оптимальні параметри роботи двигуна, узагальнений робочий процес