Україна і світ

Бобіна, Олег Валерійович

Методичні вказівки подають узагальнюючу інформацію про місце України в системі міжнародних зв'язків. Методичні вказівки містять методичні матеріали які дають змогу перевірити засвоєну інформацію, поглибити свої знання з означених тем. Тексти лекцій і методичні поради дозволяють студентам, за мінімальних вимог викладача, самостійно засвоїти тему. Основний зміст посібника: становлення і розвиток дипломатичних відносин української держави, вплив інших держав на процеси державотворення та соціально-економічна активність українців в світі. Методичні вказівки рекомендуються для студентів технічних вищих навчальних закладів всіх форм навчання.

Бобіна, О. В. Україна і світ : метод. вказівки / О. В. Бобіна. - Миколаїв : НУК, 2007. - 36 с.

методичні вказівки, соціально-гуманітарні дисципліни, історія України, міжнародні відносини, українська діаспора, державотворення