Business Reader

Методичні вказівки складені згідно з програмою дисципліни "Ділова іноземна мова". Подано автентичні тексти з економіки, маркетингу, зовнішньоекономічної діяльності які можуть бути використані як для самостійної роботи студентів, так і для аудиторної роботи з викладачем. Призначено для студентів п’ятого курсу денної форми навчання, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю 051 "Економіка" та 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Бойко, Л. М. Business Reader [Електронний ресурс] : метод. вказівки до самост. роботи студентів з дисципліни "Ділова іноземна мова" : електрон. вид. комбін. використання на DVD-ROM / Л. М. Бойко. – Миколаїв : НУК, 2017. – 3 електрон. опт. диски (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.