Бобіна, О. В.
Смуглякова, М. К.
Bobina, O. V.
Smuglyakova, M. K.

Проаналізовані поточні проблеми і специфічні аспекти викладання іноземної мови у технічних вузах України і за кордоном. Декілька ефективних шляхів рішення проблем у цієї галузі окреслені
A number of current problems and specific aspects in teaching foreign languages at technical universities in Ukraine and abroad have been analyzed. Some effective ways to overcome the obstacles in this field have been highlighted.

Бобіна, О. В. Проблеми і перспективи викладання іноземних мов в технічних ВНЗ України та за кордоном / О. В. Бобіна // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2011. – Вип. 4. – С. 31–33.

іноземна мова, технічні університети, навички, за кордоном, foreign language, technical universities, skills, abroad

Зібрання