Гончаренко, Анастасія

Актуальність теми визначається необхідністю забезпечення комфортних умов для учнів, а також забезпечення комфортних умов праці персоналу школи. Проведені розрахунки теплової потужності системи опалення, тепловтрат через огороджуючі конструкції, опалювальних приладів, визначення витрати тепла на ГВП. В якості конструктивного вузла вибрано теплообмінний апарат та зроблено його тепловий, гідравлічний та розрахунок на міцність. Опалювальними приладами обрано чавунні радіатори. Розраховано площу поверхні і обрано промисловий зразок МС-140. Розроблено аксонометричну схему. Система перевірена на працездатність і встановлено насос, оскільки природної циркуляції не вистачає для якісної подачі теплоносія. В випускній роботі розроблені питання з охорони праці, а саме небезпечні та шкідливі чинники при експлуатації теплових пунктів.

Гончаренко, А. В. Розробка системи теплопостачання загальноосвітньої школи №36 загальною площею 1200 м2 по вул. Потьомкінська 22, м. Миколаїв з розробкою теплообмінного апарату : робота бакалавра ; спец. 144 "Теплоенергетика" / А. В. Гончаренко ; наук. кер. С. М. Анастасенко. – Первомайськ : НУК, 2022. – 57 с.

опалення, вентиляція, теплоносій, повітрообмін, припливна система, витяжна система, теплообмінний апарат, опалювальні прилади, 144 "Теплоенергетика"