Про необхідність педагогічного контролю на заняттях з фізичного виховання

Воронов, В. М.
Voronov, V. M.
Данильчук, І. П.
Danilchuk, I. P.

Проаналізовано основні методи педагогічного контролю. Проведено контроль фізичного розвитку студентів першого курсу. Виявлено значне зниження функціональних фізичних якостей і стану здоров’я. Запропoновано більш широке використання оперативного контролю
The basic methods of pedagogical control are analysed. Control of physical development of students of the first course is conducted. Found out the considerable decline of functional physical qualities and state of health. More more wide use of operative control is offered.

Воронов, В. М. Про необхідність педагогічного контролю на заняттях з фізичного виховання / В. М. Воронов, І. П. Данильчук // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2010. – Вип. 3. – С. 14–15.

оперативний, терміновий, динаміка, ефект, аналіз, ступінь впливу, operative, urgent, dynamics, effect, analysis, degree of influence