Фатєєва, Вікторія Георгіївна
Майстренко, Ольга Миколаївна

Метою даних методичних рекомендацій є розвиток навичок розуміння та аналізу оригінальних текстів з основних проблем економіки, накопичення словникового запасу, вдосконалення навичок усної англійської мови, що може бути використано при ведені дискусій англійською мовою та формуванні фахівців у галузі економіки. Методичні рекомендації призначені для студентів економічного факультету.

Фатєєва, В. Г. Методичні рекомендації з розвитку навичок усної англійської мови зі спеціальності "Економіка підприємства". У 2 ч. Ч. 2 / В. Г. Фатєєва, О. М. Майстренко. – Електрон. дан. – Миколаїв : НУК, 2011. – 2 електрон. оптич. диска (DVD-ROM). – Назва з етикетки диска.

методичні рекомендації, англійська мова, економіка підприємства, сучасні мови, навчальне видання