Модульне навчання у процесі професійної підготовки фахівців

Гарбар, А. І.
Гарбар, І. В.
Петрович, Л. І.
Garbar, A. I.
Garbar, I. V.
Petrovich, L. I.

Проаналізовано сутність модульного навчання, яке застосовується для професійної підготовки фахівців у ВНЗ. Це активізує пізнавальну діяльність студентів у процесі оволодіння професійними науковими знаннями, вміннями і навичками
The essence of modular training which is applied in professional education in high school has been analyzed. This activates the cognitive activity of the students while mastering professional scientific knowledge, skills and abilities.

Гарбар, І. В. Модульне навчання у процесі професійної підготовки фахівців = Modular training in vocational training / І. В. Гарбар, А. І. Гарбар, Л. І. Петрович // Гуманіт. вісн. НУК. – Миколаїв : НУК, 2016. – Вип. 9. – С. 10–18.

модуль, модульна система, дефініція, модульна організація, модульна основа, module, a modular system, definition, modular organization, a modular basis

Зібрання